Size bir telefon kadar yakınız
0(216) 420 06 94
Dil Seçin
trende

UV Baskılı Cam

1 görüntülenme
UV Baskılı Cam

EN KALİTELİ UV BASKILI CAMLAR CAMDEKO.COM’DA

Camdeko.com, istekleriniz, tercihleriniz ve zevkleriniz doğrultusunda, evinizi veya işyerinizi kaliteli bir şekilde kişiselleştirebilmenizi sağlamak üzere kurulmuş bir cam dekorasyon firmasıdır. İçinizi huzur ile dolduracak bir ev sıcaklığı veya sizi motive edecek bir işyeri dekorasyonu için camdeko.com, size birbirinden farklı ve çeşitli seçenekler sunarak yaşam alanınızı arzu ettiğiniz şekilde dizayn etmenizi olanaklı kılıyor.

UV Baskılı Camlar

Dekorasyon, mimari ve tasarım alanlarında gün geçtikçe daha da popülerleşen bir seçenek olarak piyasadaki yerini alan UV baskılı camlar, özellikle baskı kalitesinden dolayı evini veya işyerini dekore etmek isteyen mükemmeliyetçi insanların ilk tercihi olmaktadır. UV baskılı camlar, camın üzerine ekstra bir malzeme konulması yada sıvama gibi işlemlere gerek kalmadan ve böylelikle camın kalitesini bozmadan yapılabilmesi sebebi ile görsel performans açısından üst düzey bir çözümdür. Camın tamamına veya bir kısmına yapılabilen, camın doğal bir parçasıymış gibi kusursuz şekilde ve cam ile bir bütün halinde duran UV baskılı camlar, baskı kalitesi açısından da son teknoloji ile desteklenmiştir eşsiz bir baskı kalitesine sahiptir. UV baskılı cam yaptırmaya karar verdiğinizde, sınırsız sayıdaki yüksek çözünürlükteki görselden, zevkinize en uygun olanını seçebilir ve evinizdeki veya işyerinizdeki camınızda kullanabilirsiniz. UV baskılı camlar, laminasyona uygun olarak dizayn edilmiştir ve baskılama işlemi temperli camlara yapılmaktadır. UV baskılı camlarda, uzmanlar tarafından camlara uygulanan özel bir teknik ile camın mürekkebi tutması sağlanmakta, yüksek ısılarda boyaların kurutulması ile dayanıklı hale getirilmekte ve yüksek baskı kalitesi ile tasarımların mükemmel görünümü elde edilmektedir. Uygulanan bu teknikler sayesinde, UV baskılı camlar, güneş ışınlarına karşı dayanaklı hale getirilmekte, renklerin erken solması engellenmekte ve uzun bir kullanım ömrü sağlanmaktadır.

Neden UV Baskılı Camlar Tercih Edilmektedir?

En ilkelinden en modernine bütün baskı aşamalarında görüntüde belli bir kalite kaybı yaşanmaktadır. Fakat teknolojinin ilerlemesi ile daha verimli baskı çözümleri üretilebilmiş ve bu sayede görsellerin cam ve benzeri zeminlere aktarılırken yaşadığı kalite kaybının büyük oranda önüne geçilebilmiştir. UV baskılı cam teknolojisi, bu alanda en modern seçeneklerden bir tanesidir ve bu yöntem ile görüntünün cama aktarımı sırasında yaşanan canlılık kayıpları, çözünürlük sorunları ve renklerin çabuk solması gibi sorunlar ortadan kaldırılmıştır. UV baskılı camların çözünürlüğü 2880 dpi’a kadar çıkabilmektedir ve yüzde 95 oranında orijinal renge yakınlık elde edilebilmiştir. Pek çok sektör devi ve büyük şirket, büyük ebatlardaki baskılarda kaliteli çözümler sunması sebebi ile UV baskılı camları tercih etmekte ve şirket logosu gibi görsellerini UV baskılı camlara bastırmaktadır. Bununla beraber, UV baskılı camlar, su bazlı mürekkepler ile yapılmakta ve hiçbir sağlık sorununa yol açmamakta, kolay yüzeylerinden ötürü temizlik konusunda zorluk çıkartmamakta ve kırılmaz bir cam seçeneği sunmaktadır.

Hemen Ara
Optimized with PageSpeed Ninja