Size bir telefon kadar yakınız
0(216) 420 06 94
Dil Seçin
trende

Tezgah Arası Boyalı Cam

2 görüntülenme
Tezgah Arası Boyalı Cam

EN KALİTELİ TEZGAH ARASI BOYALI CAMLAR CAMDEKO.COM’DA

Tezgah Arası Boyalı Cam

Camdeko.com, mekanların mutfak veya diğer alanlarına dekoratif, kreatif ve kullanışlı cam seçenekleri sunan bir cam dekorasyon firmasıdır. Kullandığı kaliteli malzemeler, bünyesindeki uzman çalışanlar ve sunduğu kaliteli hizmetler ile camdeko.com, müşterilerinin çok çeşitli cam dekorasyonu taleplerine cevap verebilmekte ve arzu edilen evlerin, ofislerin veya işyerlerinin yapılabilmesini olanaklı kılmaktadır.

Tezgah Arası Boyalı Cam

Kullanılan camların temper işleminden geçirilmesi ve epoksi adı verilen özel boyalar ile renklendirilmesi işlemlerinin gerçekleştirilmesi ile elde edilen tezgah arası boyalı camlar, mutfaklara üst düzey bir ferahlık, çağa uygunluk, modernlik ve dayanıklılık gibi özellikleri tek başına verebilmekte ve yapıldığı mutfağın havasını tamamen değiştirebilmektedir. Boyalar, tozdan tamamen yalıtılmış özel alanlarda ve yüksek sıcaklıklarda kurutularak temperli camlara büyük bir titizlikle işlenmekte ve üretim sırasında son teknoloji ile kusursuzluk sağlanmaktadır. Epoksi boyalar ve temperleme işlemleri ile üst düzey bir parlaklık seviyesine ulaşabilen tezgah arası boyalı camlar, bir çok farklı renkte, renk geçişinde veya renk aralığında dizayn edilebilmektedir. Mimari, dekorasyon ve tasarım alanları başta olmak üzere gün daha çok alanda sıkça tercih edilen tezgah arası boyalı camlar, görsel açıdan büyük bir doygunluk sunmaktadır. Bunun yanı sıra, tezgah arası boyalı camların, temperleme işlemi sayesinde dayanıklılığı arttırılmakta, çizilmez, kırılmaz ve uzun ömürlülüğü sağlanmaktadır. Tezgah arası boyalı camlar bir diğer önemi özelliği ise sunduğu temizleme kolaylığı özelliğidir.

Tezgah Arası Boyalı Camlar ve Temper İşlemi

Temper işlemi, yüksek sıcaklıklarda camların fırınlanması ve böylelikle dayanıklılık ve güç kazanmasının sağlanması işlemidir. Bununla beraber, normalde boyayı içinde barındıracak bir alanı olmayan camların boya tutmasını sağlamakta yine temper işlemi ile beraber mümkün olabilmektedir. Tezgah arası boyalı camlarda, camlar bir kez fırınlandıktan sonra, boyanmasının ardından tekrar fırınlanır ve boyaların uzun yıllar boyu bozulmayan kalitesi bu sayede korunur.

Geniş Renk Skalası ve Kaliteli Boyalar

Tezgah arası boyalı cam ürün seçenekleri, son derece kaliteli renkler ile geniş bir çeşitlilik ile dizayn edilmektedir. Camlarda epoksi adı verilen özel boyalar kullanılmakta, UV baskılama yöntemleri ile renklerin orijinal parlaklıkları korunmakta ve estetik yönü bu şekilde güçlendirilmektedir.

Hemen Ara
Optimized with PageSpeed Ninja