Size bir telefon kadar yakınız
0(216) 420 06 94
Dil Seçin
trende

Saudiye Mutfak Tezgah Arası Cam Kaplama

1 görüntülenme
Saudiye Mutfak Tezgah Arası Cam Kaplama

Saudiye Mutfak Tezgah Arası Cam Kaplama

Cam dekorasyonu alanında yaratıcı ve profesyonel çözümler üretebilen bir firma niteliğindeki camdeko.com, kaliteli ürünleri sağlam bir işçilik ve bol çeşitlilik ile müşterilerine sunmaktadır. Camdeko.com müşterileri, evlerini, ofislerini ve işyerlerini kendi istekleri doğrultusunda ve içinde bulunduğumuz çağın son teknolojisi ile modernize etmekte, kaliteli dekorasyon seçenekleri ve son derece doyurucu görseller ile arzu ettikleri dinamizmi ve ferahlığı elde etmektedir.

Mutfak Cam Kaplama

Mutfak cam kaplama hizmeti, epoksi adı verilen özel bir boya türü ile boyama işlemi gerçekleştirilen camlar ile yapılmaktadır. Epoksi boyalarının camın içine özel süreçler ile işlenmesi ile birlikte hem boyaların hem camların parlaklığı arttırılmış ve bu sayede de mutfak camları son derece parlak bir hale getirilmiştir. Mutfak cam kaplama ürün skalası çok fazla görsel modelini içerisinde barındırmaktadır ve bu sayede hemen her çeşit mutfak ile yüksek bir uyum yakalanabilmekte ve böylece hayal edilen mutfaklar, gerçeğe pek bir kayıp yaşamadan yansıtılabilmektedir. Mutfak cam kaplama hizmetleri ile mutfaklar modern ve şık bir hal almakta ve ferah bir tasarım ile mutfaklar çağa uygun hale getirilmektedir. Bununla beraber, mutfağa cam kaplatmak bir çok teknik avantajı da beraberinde getirmektedir. Cam kaplama mutfaklar, kolay temizlenebilmesi, çizilmez bir ürün zeminine sahip olması, çok yüksek dayanıklılıkta olması ve camlarının kırılmaz özellikte olmasından dolayı da pek çok kişi ve kurum için tercih sebebi olmuştur.

Temper İşlemi

Mutfak cam kaplama için kullanılan özel camlar, temper işleminden geçirilmiş ve her türlü kırılma ve darbe riskine karşı yüksek bir direnç sağlayabilecek şekilde özel olarak geliştirilmiş camlardır. Temper işleminde, camlar fırınlanmakta ve yüksek direnç kazandırılmaktadır. Ardından, camlar boyandıktan sonra hem boyanın ömrünü önemli bir oranda uzatmak hem de daha fazla dayanıklılık sağlamak amacı ile camlar tekrar fırınlanmaktadır. Böylelikle, camların mükemmelliği ve kalitesi maksimize edilmekte ve ultra dayanıklı hale getirilmektedir.

Desen Seçenekleri ve Boya

Sınırsız sayıdaki görselden istenilenin seçilmesi yada tek bir boya renginin seçilmesi ile gerçekleştirilen mutfak cam kaplama hizmeti, ek olarak cnc makinaları aracılığı ile cama desen yapma imkanını da mümkün kılmaktadır. Profesyonel olarak hazırlanmış, fotoğraflanmış ve/veya dizayn edilmiş yüksek çözünürlüklü görseller, çok geniş bir ürün skalasının oluşumunu sağlamaktadır. İstenmesi halinde, mutfak cam kaplamaların görselleri daha da kişiselleştirilmekte ve böylelikle tamamen kişiye özel bir hale de getirilebilmektedir. Baskılama sırasında, UV baskılama teknolojisi kullanılmıştır ve bu sayede tercih edilen görsellerin mutfak camlarına kusursuz bir şekilde aktarımı sağlanmaktadır.

Hemen Ara
Optimized with PageSpeed Ninja