Size bir telefon kadar yakınız
0(216) 420 06 94
Dil Seçin
trende

Renkli Tezgah Camı

1 görüntülenme
Renkli Tezgah Camı

RENKLİ TEZGAH CAMI SEÇENEKLERİ

Renkli tezgah camı konusunda sınırsız ürün çeşitliliğine sahip  ve cam dekorasyon konusunda uzman olan  firmamız  bu alanda en modern, en göze hitap eden çözümleri müşterilerine sunmaktadır. Camdeko.com, işyerlerine, ofislerine veya evlerine modern ve şık görünümlü bir dekorasyon isteyenler için özel olarak dizayn ettiği dayanıklı, kaliteli ve son teknoloji ürünleri ile çağa uygun bir hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır.

Renkli Tezgah Camı

Renkli tezgah camları, temper işleminden geçmiş olan özel camların özel epoksi boyalar ile boyanması ile oluşturulmuştur. Özel epoksi boyaların yüksek sıcaklıklarda kurutulması işlemi, normalde boyayı içinde tutacak bir gözeneği olmayan camların içine bu boyaların işleyebilmesini olanaklı kılmaktadır. Sonuç olarak, özel boyalar ve özel camların birleşmesi ile oraya yüksek kalitede ve son derece parlak olan camlar çıkmıştır. Bu camların istenilen renklere boyanabilmesi ile de çok farklı renkli tezgah camları üretilmiştir. Mutfakların modern, şık ve ferah bir görüntüye sahip olmasına olanak sağlayan renkli tezgah camları, dekorasyon alanında gün geçtikçe daha çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bununla beraber, renkli tezgah camları sadece güzel görünmez, aynı zamanda son derece dayanıklı ve kullanışlıdır. Kolay temizlenebilir olmaları ve çizilmez bir yapıya sahip olmaları sebebi ile de sıkça tercih edilen ürünlerden olmuşlardır.

Camlara Uygulanan Temper İşlemi

Renkli tezgah camları, temper işleminden geçirilmiş camlar ile dizayn edilmektedir. Temper işlemi, özellikle camlara sağlamlık ve yüksek direnç kazanmak amacı ile yapılmaktadır. Camların yüksek sıcaklıklarda fırınlanması yöntemi ile sağlamlaştırılan bu camlar, böylece kırılmaz ve çizilmez olmaktadır. Renkli tezgah camları, temper işleminden geçirilip boyandıktan sonra bir kez daha fırınlanır ve bu sayede maksimum dayanıklılık sağlanır. Bununla beraber, bu işlem boyanın kalıcılığını da sağlamaktadır.

Kaliteli Boyalar ve Geniş Renk Aralıkları

Renkli tezgah camlarının yapımında kullanılan boyalar özel boyalardır. Tek bir rengin yanı sıra renk geçişlerine sahip özel tasarımlardan da oluşan geniş bir ürün yelpazesine yayılmışlardır. Epoksi boyaların kalitesinin temperli camların parlaklığı ile birleşmesi sonucunda ortaya çıkan renkli tezgah camları, bütün renklerde ve ara renklerde olabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Hemen Ara
Optimized with PageSpeed Ninja