Size bir telefon kadar yakınız
0(216) 420 06 94
Dil Seçin
trende

Renkli Mutfak Camı

1 görüntülenme
Renkli Mutfak Camı

RENKLİ MUTFAK CAMLARI CAMDEKO.COM’DA

Renkli Mutfak camı çok çeşitli görsel seçenekleri ve yaratıcı çözümleri ile müşterilerine dekoratif cam tasarımı alanında hizmet sunan camdeko.com, müşterilerinin yaşam alanlarını, kendi istek ve arzularının doğrultusunda tasarlamalarına yardımcı oluyor. Kaliteli işçilik, kaliteli ürünler ve profesyonel hizmeti ile camdeko.com, ofisinizin, işyerinizin veya evinizin cam dekorasyonunu kişiselleştirmenizi sağlıyor.

Renkli Mutfak Camı

Temper işleminden geçirilmiş ve özel epoksi boyaları kullanılarak renklendirme işlemi gerçekleştirilmiş renkli mutfak camları, mutfaklarınızın modern, şık ve dayanıklı olmasını sağlamak amacı ile özel olarak geliştirilmiştir. Epoksi boya olarak adlandırılan özel boyaların yüksek sıcaklık verilerek kurutulması ile gerçekleştirilen boyanın cama geçirilmesi işlemi, tamamen son teknoloji bir süreçtir ve toz almayan özel alanlarda gerçekleştirilir. Renkli mutfak camları, epoksi boya ve temper işlemi gibi süreçler sayesinde son derece parlak ve kaliteli bir hal almıştır ve modern görünümünü bu sayede kazanmıştır. Renkli mutfak camları, çok farklı ve geniş renk aralıklarında olabilmektedir. Tasarım, mimari ve dekorasyon alanlarında git gide daha fazla insan tarafından tercih edilen renkli mutfak camları, şık görüntülerinin yanı sıra temper işleminden son derece dayanıklı camlardır. Temper işleminden geçmiş olan camlar, hiçbir şekilde kırılmaz, çizilmez ve uzun zaman aralıkları boyunca kalitesini korur. Bununla beraber, kir tutmama ve son derece kolay temizlenebilme gibi özellikleri sayesinde de popülerleşen renkli mutfak camları, cam dekorasyonu sektöründe bir endüstri standardı konumundadır.

Renkli Mutfak Camlarına Uygulanan Temper İşlemi

Temper işlemi adı verilen özel bir işlem ile üretilen renkli tezgah camları, bu işlem sayesinde dayanıklılık ve direnç kazanmaktadır. Temper işleminde, camlar yüksek sıcaklık derecelerinde fırınlanır ve bu şekilde sağlamlaştırılır. Bu sürecin arından temper işleminden geçen camlar boyanır ve sonrasında tekrar fırınlanır. Bu süreçler ile beraber arından boyaların kalıcılığı, camların kırılmazlığı ve çizilmezliği elde edilir.

Geniş Renk Seçenekleri ve Üst Kalite Boyalar

Renkli mutfak camları, epoksi adı verilen özel boyalar ile boyanmakta ve yüksek sıcaklıklarda kurutularak camdaki kalıcılığı sağlanmaktadır. Genel itibari ile renkli mutfak camlarında, çok çeşitli renkler, ara renkler ve renk geçişi seçenekleri mevcuttur.

Hemen Ara
Optimized with PageSpeed Ninja