Size bir telefon kadar yakınız
0(216) 420 06 94
Dil Seçin
trende

Mutfak Tezgah Arası Cam

3 görüntülenme
Mutfak Tezgah Arası Cam

MUTFAK TEZGAH ARASI CAM 

Camdeko.com, profesyonel ve üst düzey kalitedeki hizmetleri ile ev, ofis ve işyeri gibi mekanların dekoratif taleplerini karşılayan bir firmadır. Her türden cam dekorasyon hizmeti ve geniş görsel yelpazesi ile camdeko.com, yaşam alanınızı kişiselleştirmenizi, kendi zevklerinize göre donatmanızı ve aradığınız dekoratif çözümleri bulmanızı kolaylaştırmaktadır.

Mutfak Tezgah Arası Cam

Mutfak tezgah arası cam ürünü, özelliklerde son yıllar içerisinde kullanımı sürekli olarak artmakta ve git gide daha fazla popülerlik kazanmakta olan bir dekorasyon çeşididir. Mutfak tezgah arası cam seçeneği, nano teknoloji ile üretilmektedir ve darbelere karşı yüksek direncinden dolayı tercih sebebi olmaktadır. Mutfak tezgah arası camlar, kir tutmayan, iz bırakmayan ve yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklılığı olan ürünlerdir ve bu yüzden mutfak dekorasyonunda sıklıkla tercih edilmektedirler. 6mm kalınlığındaki temperli camlara yapılan dekorasyonlar, dayanıklı ve dirençli çözümler sunmaları ile bilinmektedir ve temperli cam çeşidi, kırılmaz bir camdır.

Mutfak Tezgah Arası Camlar ve UV Baskı Teknolojisi

Mutfak tezgah arası camların baskıları, modern çağın en gelişmiş teknolojisinin ışığında UV baskı teknolojileri ile yapılmakta ve yüksek kalitede, uzun ömürlü, güneş ışığına dayanıklı ve solmayan baskı çeşitleri bu şekilde üretilmektedir. 3 boyutlu görseller veya yüksek çözünürlüklü doğa resimleri ile donatılan mutfaklar, evlere ferahlık hissi sağlamakta veya işyerlerindeki dinamizmi arttırmaktadır. UV baskı işlemi yapılırken kullanılan ultraviyole özellikli mürekkepler, bakısı yapılan görselin suya, rutubete ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı olmasını sağlamaktadır ve özel bir koruyucu boya ile uzun ömür sağlanmaktadır. Profesyonel olarak fotoğraflanmış yada dijital tasarımı gerçekleştirilmiş yüksek çözünürlükteki görsellerin, UV baskı teknolojisi sayesinde minimum kayıp ile ve renklerin yüzde 95 oranında orijinal canlılığı korunarak mutfak tezgah arası camlara aktarımı sağlanmıştır. Mutfak tezgah arası cam görselleri seçenekleri çok geniş bir yelpazeye sahiptir ve çok farklı desenlerde ve renklerde, 3 boyutlu yada 2 boyutlu görseller şeklinde sunulmaktadır. UV baskı teknolojisi, renklerin yüksek sıcaklıklarda kurutulması ile gerçekleştirilmekte olduğundan, mutfak tezgah arası camların mürekkepleri 120 dereceye kadar çıkabilecek sıcaklıklara karşı dayanıklıdır.

Hemen Ara
Optimized with PageSpeed Ninja