Size bir telefon kadar yakınız
0(216) 420 06 94
Dil Seçin
trende

Mutfak Tezgah Arası Cam Nedir, Nasıl Yapılır

3 görüntülenme
Mutfak Tezgah Arası Cam Nedir, Nasıl Yapılır

Mutfak Tezgah Arası Cam

Mutfak Tezgah Arası Cam Nedir, Nasıl Yapılır Uzun süre mutfaklar hiç değişmeden , sanki hiç değismeyecekmiş gibi hayatımızda yer aldı. Eski filmlere de baksanız, kendi dünyaniza da baksanız mutfaklar aynı standartlarda gitmekte. Şimdi teknoloji yeni bir trend yakaladı ve cam panellerle mutfakları buluşturmaya başladı.

Mutfak tezgah arası cam panel:  6mm kalınlığındaki temperli cama, UV baskı teknolojisi kullanılarak istenilen görselin baskısının ortaya çıkarıldığı bir sistemdir. Avrupa standartlarına uygun 1440 dpi baskı kalitesi taşır. Yüksek kalitede bir çözünürlük sağlanır.

Mutfak arası cam panel eskiye oranla mutfağın  daha da canlı olmasını sağlar. Ayrıca size bu konuda binlerce seçenek sunar. Her resim çok rahat bir şekilde baskıdan çıkartılabilir.

Mutfak tezgah arası cam panel tek parçadan oluşur. Bu da baskı yapılan görselin bütünlüğünün korunmasını sağlar.

Mutfak arası cam panellerde isteğe bağlı ışık efekti ile de aydınlatma sağlanabilir. Böylece mutfaklarda sıcacık bir ortam yakalanmış olur.

Mutfak arası cam panelleri uzun süreli kullanıma uygun olduğu için sorunsuz bir şekilde  tüketiciye eşlik de eder. Cam bozulmayan bir maddedir.  Mutfak  arası cam panelleri; ısıya ve ışığa dayanıklıdır, yağ tutmaz, temizlenmesi kolaydır, sudan ve nemden etkilenmez.

Mutfak arası cam panelli kurulumu da oldukça basit olan bir sistemdir.

Hemen Ara
Optimized with PageSpeed Ninja