Size bir telefon kadar yakınız
0(216) 420 06 94
Dil Seçin
trende

Mutfak Tezgah Arası Cam Modelleri

1 görüntülenme
Mutfak Tezgah Arası Cam Modelleri

Mutfak Tezgah Arası Cam Modelleri

Ofis, ev, işyeri ve benzeri mekanların cam dekorasyonu ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulmuş bir firma olan camdeko.com, kaliteli malzeme, kaliteli işçilik ve profesyonel hizmeti bir araya getirmiş olan bir cam dekorasyonu firmasıdır. Camdeko.com, görsel anlamda müşterilerine çok geniş bir ürün skalası sunmaktadır ve bu sayede müşterilerinin aklındakileri hayata geçirebilmeleri olanaklı bir hale gelmektedir.

Mutfak Tezgah Arası Cam Modelleri

Modern çağın en kaliteli baskılama teknolojisi olan UV baskılama teknolojisi ile baskılanan ve temper işlemi sayesinde yüksek ısılara dayanıklılık, kırılmama ve çizilmeme gibi özellikler kazanan mutfak tezgah arası cam modelleri, iki boyutlu görseller, üç boyutlu görseller, seçilecek olan özel renkler veya renk geçişi seçenekleri gibi çok çeşitli tasarımlara sahip olabilmektedir. Bütün görseller, profesyoneller tarafından fotoğraflanmış ve/veya tasarlanmıştır ve son derece canlı renkler büyük bir özen ile kullanılmıştır. Camdeko.com’un, sayısız ürün çeşidini bünyesinde barındıran mutfak tezgah arası cam modelleri, aradığınızı bulmanız konusunda büyük kolaylıkları da beraberinde getirmektedir.

UV Baskı Teknolojisi

Mutfak tezgah arası camlar, son teknoloji baskılama sistemi olan UV teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir. UV baskılama sayesinde, mutfak tezgah arası cam modelleri uzun ömürlü renklere ve yüksek çözünürlüklere sahiptir. Güneş ışınları ile temas ettiğinde dahi solmayan ve ömürleri ortalama 20 ila 30 yılı bulan mutfak tezgah arası cam modelleri, 2880 dpi’lik bir çözünürlüğe sahiptir. UV baskı işlemi sırasında özel ultraviyole mürekkepler kullanılmaktadır. Bu sayede tasarlanan görseller suya ve rutubete karşı da daha dayanıklı bir hale gelmekte ve bu dayanıklılık, özel bir koruyucu boya ile desteklenmektedir. Bir görselin herhangi bir yere aktarımı sırasında görüntü kalitesinde her zaman bir azalma olur. Fakat UV baskı teknolojisi ile bu kayıp en düşük oranda olur ve renklerin parlaklığı, kalitesi ve canlılığı yüzde 95 oranında orijinaline benzerlik gösterir. UV baskı teknolojisi, renk kalıcılığını sağlamak için renklerin yüksek sıcaklık derecelerinde kurutulması yönetimi kullanır. Bu yüzden, mutfak tezgah arası cam modellerinde hiçbir renk kaybı yaşanmaksızın her türlü koşula karşı dayanıklılık özelliği bulunmaktadır.

Hemen Ara
Optimized with PageSpeed Ninja