Size bir telefon kadar yakınız
0(216) 420 06 94
Dil Seçin
trende

Duvar Cam Kaplama

3 görüntülenme
Duvar Cam Kaplama

DUVAR CAM KAPLAMA SEÇENEKLERİ 

Camdeko.com, dekorasyon alanında kreatif çözümleri büyük bir profesyonellik ile müşterilerine sunabilen bir cam dekorasyon firmasıdır. Kaliteli ürünler, kaliteli işçilik ve geniş bir seçenek yelpazesi ile müşterilerinin evlerini, ofislerini yada işyerlerini arzu ettikleri şekilde dizayn etmelerine ve kendi isteklerine göre şekillendirmelerine olanak sağlayan camdeko.com, son teknoloji ile çözümler üreten bir firmadır.

Duvar Cam Kaplama

Duvar cam kaplama dekorasyonu, özel epoksi boyalar ile boyanmış camlar ile gerçekleştirilmektedir. Bu sayede, boyaların camın içine işlenmesi sağlanmış ve cam kullanımı sayesinde de boyaya üst düzey kaliteli bir parlaklık verilebilmiştir. Bu yüzden, duvar cam kaplama hizmetlerinde renk seçenekleri çok fazla olmak ile beraber, istenilen tasarımların da gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Duvarlara şık ve modern bir görünüm katan duvar cam kaplamalar, dekoratif olması sebebi ile sıkça tercih edilen popüler bir üründür. Duvar cam kaplama ile, görsel doygunluğun yanı sıra dayanıklı, kolay temizlenebilir ve çizilmez duvarlar elde edilebilmesi de bu seçeneği oldukça kullanılır hale getirmiştir

Temper İşleminden Geçmiş Camlar

. Duvar cam kaplamada kullanılan camlar, temper işleminden geçmiştir ve kırılmaya ve darbelere karşı olan yüksek dayanıklılığı ile bilinmektedir. Temper işlemi, camların fırınlanması ile gerçekleştirilmekte ve bu sayede direnci pekiştirilmektedir. Bununla beraber, camların boyanma ve tasarım işlemleri gerçekleştirildikten sonra camlar boya kalıcılığı ve ekstra dayanıklılık açısından ikinci kez fırınlanmakta ve maksimum kusursuzluk sağlanmaktadır.

Boya ve Desen Seçenekleri

Duvar cam kaplama seçenekleri, sınırsız sayıdaki görsellerden yada tek bir boya renginden yapılabilmektedir. Bununla beraber, cnc makinaları ile cama da desen yapılabilmektedir. Camlar için kullanılan görseller, profesyoneller tarafından fotoğraflanma işlemi gerçekleştirilmiş ve/veya dizaynı yapılmış yüksek çözünürlükteki resimlerden oluşmaktadır ve arzu edildiği takdirde bu desenler tamamen kişiselleştirilebilmektedir. Görsellerin camlara aktarılması sırasında ise son teknoloji olan UV baskılama teknolojisi kullanılmıştır ve bu sayede görüntülerdeki yüksek çözünürlük ve resim kalitesi elde edilebilmiştir. Sağlam baskı ve boyalar ile sağlam camların birleşiminde ise ortaya son derece şık dekorasyon ürünleri çıkmış ve yaşam alanlarının arzu edilen mükemmelliği bu sayede sağlanabilmiştir.

Hemen Ara
Optimized with PageSpeed Ninja