Size bir telefon kadar yakınız
0(216) 420 06 94
Dil Seçin
trende

Dijital Baskılı Cam

1 görüntülenme
Dijital Baskılı Cam

DİJİTAL BASKILI CAMLAR CAMDEKO.COM’DA

Camdeko.com, ev, ofis ve işyerlerinin dekoratif tasarımı konusunda müşterilerine hizmet veren bir cam dekorasyonu firmasıdır. Yüksek baskı kaliteli ve özel işlemlerden geçmiş camları ile bu hizmetini gerçekleştiren camdeko.com, çok sayıdaki görsel seçenek ile aradıklarını bulma hususunda müşterilerine büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Camdeko.com, cam dekorasyonu hizmetini kaliteli işçilik, kaliteli malzeme ve profesyonel çözümler ile hayata geçirmektedir.

Dijital Baskılı Camlar

Dijital baskı teknolojisi, son yıllarda aldığı büyük ivme ile beraber dekorasyon alanında gün geçtikçe daha popüler bir seçenek haline gelmektedir. Kaliteli baskılar ile çeşitli yapılara ve mekanlara son derece modern ve şık görünümlü tasarımlar yapılmakta ve dijital baskılama yöntemi bir endüstri standardı olmaktadır. Çok çeşitli kullanım alanları olan dijital baskılı camlar, camların yanı sıra tavanlarda, zeminlerde ve duvarlarda da kullanılabilmektedir.

Dijital Baskılama Süreçleri

Dijital baskılı camların yapım süreci, hem camın dayanıklılığını sağlamak hem de boyanın kalıcı olmasını sağlamak için temperleme adı verilen ve özel olarak gerçekleştirilen bir takım işlemlerden geçer. Öncelikle, kullanılan UV boyaların camda kalıcı olabilmesi için bir takım kimyasal süreçler yürütülür. Sonrası çeşitli dijital baskı araçları ile baskılama işlemleri gerçekleştirilir. Dijital baskılama sürecinin ardından ise tercih edilmesi durumunda beyaz bir döşeme yerleştirilir. Sonrasında, cam koruyucu bir takım bileşenler ile insan sağlığına uygun hale getirilir. Dijital baskılı camlar, üretilmelerinin arından çok çeşitli dayanıklılık testlerine tabi tutulur. UV boyalar, dış mekanlarda 10 yıl, iç mekanlarda ise en az 20 yıl dayanıklı boyalardır.

UV Boya ve Temperli Camlar

Temperleme işlemi gerçekleştirilmiş camlar, şık görüntülerinin yanı sıra son derece önemli kullanım kolaylıkları da sağlar. Temperli camlar, ultra dayanıklı, kırılmaz ve çizilmez camlardır. Bununla beraber temperli camlar, kir tutmama ve kolayca temizlenebilme özelliklerine sahiptir ve yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklıdır. UV boyası ise, günümüz teknolojisinin baskılama konusunda geldiği son noktadır ve tasarlanan görselin cama aktarıldığı sırada yaşanmakta olan kalite kaybını minimuma indirmektedir. Korunan ve cam kalitesi ile ekstra olarak desteklenen parlaklığın yanı sıra, UV boya ile gerçekleştirilen baskılama işlemi ile renklerin orijinal kalitesi yüzde 95 oranında camlara yansıtılabilmektedir.

Hemen Ara
Optimized with PageSpeed Ninja