Size bir telefon kadar yakınız
0(216) 420 06 94
Dil Seçin
trende

3D Mutfak Arası Cam

2 görüntülenme
3D Mutfak Arası Cam

CAMDEKO.COM’DAN 3D MUTFAK ARASI CAMLAR

Dekoratif cam tasarımı konusunda müşterilerine üst düzey bir hizmet kalitesi, kusursuz çözümler ve mükemmellik sunan camdeko.com, geniş ürün yelpazesi, alanında uzman profesyonel çalışanları, kullanışlı, dayanıklı ve son teknoloji ürünleri ile son dönemin oldukça popüler dekorasyon modellerini müşterilerine sunuyor. Camdeko.com ile, evinizi, ofisinizi veya işyerinizi kendi zevklerinize uygun bir hale getirebilir, kişiselleştirebilir ve her anlamda verimliliği arttırabilirsiniz.

3D Mutfak Arası Cam

3D yani 3 boyutlu mutfak arası camlar, son yılların en popüler dekorasyon ürünlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkmakta git gide daha yoğun bir şekilde kendisine kullanım alanı bulmaktadır. 3 boyutlu mutfak arası camlar ile mutfaklar boyut atlamakta ve bu sayede ferah ve de verimli bir alan olarak insanlara kattığı huzur da artmaktadır. 3 boyutlu mutfak arası camlar, en modern üretim teknolojilerinin ışığında üretilmekte ve gerek görsel açıdan, gerekse de kullanışlılık açısından insanlara en avantajlı dekorasyon çözümlerini sunmaktadır. 3d mutfak arası camlar, darbelere karşı dayanıklı, yüksek dirençli, kirlenmeye karşı korunaklı ve iz tutmayan cam türleridir. Bununla beraber, yüksek ısılara karşı dayanıklıdır ve en bilinen özelliği kırılmaması olan kalın ve temperli camlar ile yapılmaktadır.

3D Mutfak Arası Cam ve UV Baskı Teknolojisi

3d mutfak arası camlarda kullanılan 3 boyutlu baskılar, üst düzey bir teknolojik çözüm olan UV baskı teknolojisi ile yapılmaktadır. UV baskı teknolojisi, çok yüksek kalitelerde ve çözünürlüklerde görseller sunabilmeyi sağlamaktadır ve aynı zamanda uzun ömürlülüğü, güneş ışınlarına karşı dayanıklılığı, solmayan ve canlılığını koruyan renkleri ile popüler dekorasyon ürünüdür. 3 boyutlu görseller ile dekore edilmiş mutfak camları, mutfağın bütün havasını değiştirmekte, modern bir görünüm vermekte ve mutfakların ferahlığını arttırmaktadır. UV baskı işlemi, özel olarak geliştirilmiş ultraviyole mürekkepler ile gerçekleştirilmedir. Bu sayede, rutubet, su ve güneş ışınları gibi renk canlılığını azaltan ve renkleri solduran etkenlerden uzun yıllar boyunca korunabilen görseller ortaya çıkmaktadır. Profesyoneller tarafından tasarım işlemi yapılmış olan 3 boyutlu görseller, yüksek çözünürlüklü, yüksek kaliteli görsellerdir ve bu görsellerin camlara aktarımı sırasında kullanılan UV baskı teknolojisi sayesinde kalite kaybı en aza indirilmiş ve renklerin orijinal canlılıkları yüzde 95 oranında korunabilmiştir.

Hemen Ara
Optimized with PageSpeed Ninja